Lista produktów marki BlendyGo

Blender bezprzewodowy Blendy Go 2. Przenośny blender do smoothie, mrożonek, warzyw, orzechów, liści i odżywek. Oryginalny produkt o zwiększonej mocy i wydajniejszej baterii. Wodoodporny port ładowania oraz o 20% większy kielich. Producent oferuje 30 dniową gwarancję zwrotu pieniędzy w razie niezadowolenia. Idealny blender do przygotowywania codziennych posiłków dla osób będących na diecie lub trenujących. Dostępny w kilku wariantach kolorystycznych. Sprawdź opinie i wypróbuj najlepszy blender bezprzewodowy na rynku!

Kup za 179,10 zł
Kod rabatowy -10%: KLIENT10

Więcej informacji na stronie: blendygo.pl

 • BlendyGo 2 –...

  199,00 zł 259,00 zł

  Blender bezprzewodowy Blendy Go 2. Przenośny blender do smoothie, mrożonek, warzyw, orzechów, liści i odżywek. Oryginalny produkt o zwiększonej mocy i wydajniejszej baterii. Wodoodporny port ładowania oraz o 20% większy kielich. Producent oferuje 30 dniową gwarancję zwrotu pieniędzy w razie niezadowolenia. Idealny blender do przygotowywania codziennych posiłków dla osób będących na diecie lub trenujących. Dostępny w kilku wariantach kolorystycznych. Sprawdź opinie i wypróbuj najlepszy blender bezprzewodowy na rynku!

  Kup za 179,10 zł
  Kod rabatowy -10%: KLIENT10

  Więcej informacji na stronie: blendygo.pl

 • BlendyGo – 50...

  29,00 zł 39,00 zł

  Poradnik w formie e-booka, który przedstawia pomysły na przygotowanie zdrowych i smacznych koktajli. Napoje możesz przygotować w blenderze kielichowym BlendyGo. Zdrowe przekąski pomogą Ci przyspieszyć metabolizm oraz uzupełnić dietę w potrzebne składniki odżywcze, które wzmacniają układ odpornościowy oraz zapewniają zdrowy wygląd skóry, włosów i paznokci.

  Więcej informacji na stronie: blendygo.pl