Uszy

Aktywne filtry

 • Atinnuris – tabletki...

  145,00 zł

  Atinnuris – suplement diety na zatkane uszy, który dzięki zawartości miłorzębu przyczynia się do dobrego słuchu. Pomaga pozbyć się problemów z szumami usznymi, koi nerwy oraz wspomaga organizm w walce ze szmerami. Zadbaj w kompleksowy sposób o dobry słuch!

 • 2x Atinnuris –...

  275,00 zł 290,00 zł

  Atinnuris – skuteczne tabletki na zatkane ucho, które eliminują szumy uszne, koją nerwy oraz ułatwiają odzyskanie koncentracji. Dzięki zawartości naturalnych składników, m.in. miłorzębu, czosnku, witaminy C, gorzkiej pomarańczy, cynku, ryboflawiny, witaminy B12 oraz melatoniny, suplement diety pomaga wyciszyć się i zredukować stres. Atinnuris niweluje szumy uszne oraz wspomaga zasypianie.

 • 4x Atinnuris – domowe...

  435,00 zł -25% 580,00 zł

  Atinnuris – skuteczny preparat na poprawę słuchu. Domowy sposób na ciszę i nerwy! Suplement diety ułatwia kontrolę krążenia oraz dostarcza wielu ważnych składników, które redukują szum w uszach oraz wspierają rytm dnia. Atinnuris pomaga wyciszyć się i zrelaksować, niweluje wolne rodniki, które mogą sprzyjać problemom ze słuchem. Atinnuris to bezpieczny sposób na poprawę słuchu w domu. Spraw, by szumy w uchu stały się tylko niemiłym wspomnieniem!

 • Pure Mente Dream On...

  115,00 zł 135,00 zł

  Pure Mente Dream On Capsules – ziołowe tabletki na sen i uspokojenie, które redukują stres oraz pozwalają spokojnie zasnąć. Zawierają unikalną kompozycję składników, ziół, witamin i ekstraktów roślinnych. Niwelują napięcie i są łatwe do połknięcia. Składniki zawarcie w preparacie pomagają w zaśnięciu i utrzymaniu snu. To idealny sposób na przewlekły stres. Pure Mente Dream On pozwala Ci poczuć się lepiej, zyskać dobre samopoczucie oraz zregenerować siły. Pokonaj bezsenność!

  Więcej informacji na stronie: puremente.pl/dream-on-capsules