Lista produktów marki Happy Smile

 • 3x Happy Smile – koszt...

  200,00 zł 297,00 zł

  Jak mieć ładne i zdrowe zęby? Wypróbuj Happy Smile – kosmetyczne implanty zębowe, dzięki którym zyskasz piękny uśmiech od ucha do ucha. Happy Smile gwarantuje perfekcyjny uśmiech i bezpieczeństwo. Łatwość użycia oraz cena sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie wobec drogich implantów stomatologicznych. Happy Smile nie wymaga wizyty u dentysty, a granulki do uformowania implantów przygotujesz już w kilka minut.

  Więcej informacji na stronie: pl.happysmile-shop.com

 • 6x Happy Smile –...

  305,00 zł 594,00 zł

  Każdy z nas marzy o pięknym uśmiechu bez wydawania pieniędzy na wizyty u dentysty. Dzięki Happy Smile masz szansę spełnić swoje marzenie o perfekcyjnym uśmiechu. Happy Smile to najtańsze, a jednocześnie najlepsze implanty kosmetyczne na rynku. Dzięki zawartym w zestawie granulkom szybko uformujesz implanty, które uzupełnią ubytki w Twojej jamie ustnej. Happy Smile to skuteczny sposób na zyskanie olśniewającego wyglądu.

  Więcej informacji na stronie: pl.happysmile-shop.com

 • Happy Smile –...

  99,00 zł

  Happy Smile – bardzo dobry sposób na odzyskanie pięknego uśmiechu dzięki kosmetycznym implantom zębowym, które z łatwością dopasowują się do Twojego uśmiechu. To w pełni bezpieczny zestaw kosmetyczny, dzięki któremu już w kilka minut odzyskasz piękny uśmiech – sprawdź opinie oraz cenę!

  Więcej informacji na stronie: pl.happysmile-shop.com